Kliniky

V dobrých rukách akreditovaných klinik

Zastřešujeme síť akreditovaných ambulantních klinik, se skutečnými odborníky a akreditací MZ ČR pro vzdělávání dalších lékařů.

Naši renomovaní odborníci v každé klinice na vás mají čas, za rozumné náklady nebo rovnou na pojišťovnu. Záleží jim na vás a hledají s vámi správnou diagnózu i odpovídající léčebný plán.

48.000+

pacientů

80+

odborníků

11 let 

zkušeností

9+

odborností

ŠPIČKOVÍ ODBORNÍCI

Naše kliniky mají odborníky, výbavu, dobrou recepci a hlavně akreditaci pro vzdělávání lékařů.

Akreditace MZČR

Naše kliniky mají akreditaci MZ ČR pro vzdělávání dalších generací lékařů. Pečují o vás absolutní špičky oboru, které mají to oficiální pověření vzdělávat další generace; v prostředí, které splňuje přísná kritéria.

Díky tomu u nás naleznete odbornou úroveň fakultní nemocnice, ale v nastavení soukromého zařízení - v příjemném prostředí, s objednáním na čas a evidencí medicínské historie. A hlavně s medicínským zájmem o váš komfort, porozumění a spokojenost.

  • Hodnoty


  • Všechny naše kliniky existují a každý den se otevírají pro medicínskou vizi - pomáhat lidem, prodlužovat zdraví nebo eliminovat zdravotní překážky. Jsme soukromými (nestátními) zdravotnickými zařízeními z přesvědčení - i ve smluvním vztahu s pojišťovnou lze vykonávat zdravotní péči s moderním nastavením.

  • Jde nám o vaše zdraví a dlouhodobou spokojenost. Chceme se o vás postarat komplexně, pomoci vám s prevencí ve všech odbornostech. A chceme se neustále posouvat kupředu technologicky i odborně.

Komplexnost


Síť Multi-Klinika jsme začali budovat už v roce 2017. Už tenkrát naše vize byla stejná - ambulantní vyšetření, které umožňuje rychlou a správnou diagnózu. Není problémem pacientů přijít s bolestí ramene k ortopedovi. Je problémem ortopeda zanedbat osteosarkom.

Proto klademe významnou pozornost naší neziskové organizaci Úsměv nejen pro Kryštofa, protože případů, které včasná diagnóza může zachránit a nestane se tak, je stále bohužel mnoho.

I proto je Multi-Klinika značkou zaměřenou na prevenci a osvětu, byť třeba nepopulárních témat.

NAŠE KLINIKY

Management

Ing. Anna Gruberová, MBA
CEO

Iva Klapalová
Personalistka

Bc. Michaela Goldmann
Hlavní sestra

Bc. Petra Novotná
Koordinátorka recepcí

Bc. Jakub Bouček
Ekonom

Helena Tatíčková
Asistentka vedení